Podívejte se na tým 2016 olympijských plavců v USA v roce 2016 v jejich košili bez slávy

Pin elipsa Další Spustit prezentaci Další Olympic Men speedousa / Instagram

Olympijské hry jsou na nás a letos v létě byly oficiálně vybrány stovky šťastných sportovců, aby zastupovali tým USA v Rio de Janeiro. K tomu samozřejmě patří i mužský plavecký tým, který naplnil do svého 25-ti místného rozpisu spoustu plavců. Ne, že jsme překvapeni. Vzhledem k tomu, že se veteráni a oblíbení fanoušci Michael Phelps a Ryan Lochte vracejí do letošního ročníku, byl tým již naskládaný z hlediska talentu a vzhledu. Ale je tu nová sklizeň chlapů, která půjde o zlato i letos, a my jsme tady, abychom ocenili všechny jejich tvrdé abs ... hops, práce, všechny jejich tvrdé práce!



Pokračujte v posouvání a přidávejte tváře (a těla bez košile) ke jménům amerického olympijského týmu pro plavání mužů v USA a poté je sledujte, jak všichni v srpnu plavou pro vítězství.

Spustit prezentaci

1 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Michael Phelps

Michael Phelps m_phelps00 / Instagram Aplikace Zobrazit všechny reklamy

2 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Ryan Lochte

Ryan Lochte ryanlochte / Instagram Aplikace Zobrazit vše

3 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Nathan Adrian

Nathan Adrian nathangadrian / Instagram Aplikace Zobrazit všechny reklamy

4 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Anthony Ervin (uprostřed)

Anthony Ervin (center) anthonyervin / Instagram Aplikace Zobrazit vše

5 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Kevin Cordes

Kevin Cordes kevincordes / Instagram Aplikace Zobrazit vše

6 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Conor Dwyer

Conor Dwyer conorjdwyer / Instagram Aplikace Zobrazit vše Reklama Reklama

7 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Jimmy fíky

Jimmy Feigen jimmyfeigen / Instagram Aplikace Zobrazit vše

8 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Chase Kalisz (vpravo)

Chase Kalisz (right) chasekalisz / Instagram Aplikace Zobrazit vše

9 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Cody Miller

Cody Miller codymiller / Instagram Aplikace Zobrazit vše ReklamaReklama Inzerce

10 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

David Plummer (vlevo)

David Plummer (left) plumm006 / Instagram Aplikace Zobrazit vše

11 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Tom Shields (uprostřed)

Tom Shields (center) beefytshields / Instagram Aplikace Zobrazit vše

12 z 12

Pin ellipsis Více Facebook Twitter Mail E-mail iphone Odeslat textovou zprávu

Jordan Wilimovsky

Jordan Wilimovsky jwilimovsky / Instagram Aplikace Zobrazit všeReklama Reklama Reklama Galerie přehrání

Sdílejte galerii

Pinterest Facebook

Nahoru Další

Zrušit 'aria-label =' Next slide 'data-tracking-zone =' gallery '> Start Slideshow Next

Sdílejte galerii

Pinterest Facebook Advertisement

Všechno v této prezentaci